Reklama
Konkurs Świąteczno-Noworoczny 2020/1

Redakcja portalu serwisuroda.pl z okazji okresu świąteczno-noworocznego, przygotowała dla Czytelników i Fanów niespodziankę w postaci tego konkursu. Pula kosmetyków w ramach, których każdy może skompletować swój zestaw w tej akcji konkursowej jest naprawdę bogata. Same kosmetyki również są ciekawe, niektóre nawet w wersjach limitowanych. Zapoznaj się z listą produktów oraz z zasadami udziału w Świąteczno-Noworocznym konkursie naszego portalu i rozpocznij udział.

 

 

 

Kajmakowy balsam do ciała, masełka do rąk, balsamy ochronne do ust …. czyli produkty kosmetyczne, które szczególnie w okresie zimowym są cenne ze względu na swoje właściwości ochronno-odżywcze w okresie niekorzystnej aury na zewnątrz.

A oto szczegółowa lista kosmetyków w ramach puli konkursowej, w ramach których każdy biorący udział w tej akcji może skompletować swój zestaw.

1. EsthiCell Krem Nawilżający dla Cery Suchej
2. EsthiCell Krem na Przebarwienia i Plamy
3. Laura Conti Odżywczy Ziołowy Balsam do ust
4. Laura Conti Balsam ochronny do ust z panthenolem i allantoiną
5. Laura Conti Zmywacz do paznokci z Bio Acetonem
6. Floslek OCU HYGIENE Chusteczki do higieny skóry powiek
7. Floslek OCU HYGIENE Płyn do higieny skóry powiek
8. Skarb Matki Kajmakowy Balsam BALBINEK do ciała i rąk
9. Winter Care Krem zimowy do rąk i paznokci
10. Floslek Krem do rąk odżywczy
11. Floslek Regenerujące Masełko do rąk Magnolia
12. Floslek Nocna maska regenerująca


 

 

Jak zrealizować zgłoszenie w tym konkursie?

1. Wykonaj minimum trzy komentarze na naszym portalu pod dowolnym publikowanym na nim materiałem. W tym celu najpierw zaloguj się na portalu, aby móc zamieścić ten komentarz.

2. Poza tym wyślij na nasz e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. z dopiskiem w temacie „Konkurs Świąteczno-Noworoczny 2020/1 ”, odpowiedź w miarę krótko na pytanie: Z czym najbardziej kojarzy się Ci okres Świąteczno-Noworoczny.

 

 

 

ZASADY UDZIAŁU W AKCJI

1. Niniejsza akcja konkursowa organizowana jest przez portal serwisuroda.pl i rozpoczyna się dnia 19 grudnia 2020 roku. Od tej daty można rozpocząć przesyłanie zgłoszeń konkursowych na zasadach opisanych powyżej i poniżej.
2. Akcja przeznaczona jest dla osób dorosłych, zamieszkałych na terenie Polski.
3. Zgłoszenia konkursowe należy realizować do dnia 31 stycznia 2021 r. włącznie. Dla ważności zgłoszenia, konieczne jest poprawne zrealizowanie tego zgłoszenia tj.:
-  należy zamieścić komentarze na portalu serwisuroda.pl w terminie od 25.11.2020 do dnia 30.01.2021;
- należy udzielić odpowiedzi na pytanie konkursowe zamieszczone na tej stronie powyżej. UWAGA: wraz z odpowiedzią na pytanie należy podać linki do stron portalu, na których autor zgłoszenia zamieścił komentarze.
4. Do zdobycia w ramach niniejszego konkursu są zestawy kosmetyków w ramach puli dwunastu produktów wymienionych na tej stronie. Każdy z podanych produktów odpowiada 250 punktom.  
5. Każde trzy komentarze zamieszczone na naszym portalu w okresie podanym w punkcie trzecim dają łącznie 80 punktów. Krotność komentarzy daje możliwość zdobywania większej liczby punktów gdzie za każe 3 komentarze ten sam autor otrzymuje 80 punktów.  
Odpowiedź obowiązkowa na pytanie konkursowe daje każdemu jej autorowi 150 punktów.
6. Jedna osoba może zrealizować jedno zgłoszenie. Wszystkie zwielokrotnione zgłoszenia będą automatycznie wykluczane z konkursu. Brak zgłoszenia się wytypowanej osoby po odbiór zestawu w ciągu 15 dni kalendarzowych od dnia ogłoszenia wyników jest jednoznaczny z utratą prawa do zdobytego zestawu. Jedna osoba może w ramach puli produktów przedstawionej powyżej wymienić punkty od minimum dwóch produktów kosmetycznych. W tym celu należy wykonać zgłoszenie i/lub podsumowanie tj. przesłać odpowiedź na konkursowe pytanie z linami do stron z wszystkimi komentarzami w raz z ich autorem rozumianym jako login na portalu. Komentarze wszystkie nie mogą być zrealizowane w ciągu jednego dnia, minimalnie w czterech różnych dniach. W raz z tymi informacjami należy podać kosmetyki na które autor zgłoszenia chce wymienić punkty. Liczy się kolejność przesłanych zgłoszeń konkursowych – ona daje pierwszeństwo wymiany punktów na wskazane produkty.
7. Osoby zdobywające w tej akcji konkursowej nagrodę nie ponoszą żadnych kosztów z tytułu udziału w tej akcji oraz przesłania do nich nagrody. Jednocześnie redakcja portalu serwisuroda.pl nie ponosi odpowiedzialności za kwestie związane z wadliwym dostarczeniem nagrody przez firmę kurierską/Pocztę Polską.
8. Redakcja potwierdza mailowo wymianę punktów na określone kosmetyki na bieżąco w ramach otrzymywanych zgłoszeń tj. od dnia 11 stycznia 2021.
9. Punkty zgromadzone w tej akcji nie są przenoszone na inne akcje portalu oraz nie łączą się z innymi akcjami naszego portalu. Komentarze
2021-03-23 15:30:19
~Redakcja serwisu INFORMACJA o zakończeniu akcji.

W dniu dzisiejszym tj. 23 marca 2021 produkty dostępne w tej akcji zostały ostatecznie rozdysponowane wśród osób, które zebrały punkty i przesłały do nas zgłoszenia wymiany.

Informacje przesłaliśmy na maile z których otrzymaliśmy zgłoszenia. Dotyczy to również dogrywki.

Dziękujemy za udział i zapraszamy do śledzenia informacji, gdyż niedługo ruszą kolejne akcje konkursowe na łamach naszego portalu.
2021-01-29 20:58:44
~Redakcja serwisu UWAGA dogrywka!!!

W ramach tego konkursu z wszystkich komentarzy wykonanych w naszym portalu w dniach od 1 grudnia 2020 do 20 lutego 2021 wybierzemy dodatkowo autorki/ów dwóch najciekawszych komentarzy. Dogrywka dotyczy osób, które zdobyły już w tym konkursie kosmetyki zdobywając punkty za komentarze, jak i zupełnie nowe osoby, które jeszcze nie brały udziału w tej akcji. Warunkiem jest zamieszczenie w podanym wcześniej terminie ciekawego, nierutynowego komentarza.

Do zdobycia są dwa zestawy, w których znajduje się m.in. krem marki EsthiCell. Zostanie on dobrany do rodzaju cery osób, które zostaną wytypowane w tej akcji. Poza kremem marki EsthiCell będzie jeszcze drugi kosmetyk niespodzianka :-)
2021-01-16 14:03:53
~Kasia55 Wysłałam zgłoszenie konkursowe ale do tej chwili nie otrzymałam żadnej odpowiedzi, dlaczego?
2021-01-11 10:42:31
~Redakcja serwisu UWAGA!!!

Redakcja potwierdza mailowo wymianę punktów na określone kosmetyki na bieżąco w ramach otrzymywanych zgłoszeń tj. od dnia 11 stycznia 2021. Od tego terminu zaczynamy potwierdzanie.
2020-12-28 20:31:47
~Kasia55 Fajnie, biorę udział :)
2020-12-20 20:04:21
~Anna Bal wspaniale że potraficie zadbać o czytelników
2020-12-20 15:34:41
~Aneczka33 Lubię takie konkursy, na pewno wezmę udział :)
2020-12-20 11:23:04
~Monika Super, na pewno wezmę udział

Akcja KONKURS ZABAWA

Czytelniku: Zdobywaj punkty i wymieniaj je na ulubione kosmetyki na przełomie roku 2020/2021!

Czytaj więcej

Przetestowaliśmy

Łagodzący płyn micelarny
Only Bio

Pojemność:
300 ml

 

Energetyzujący tonik do twarzy w mgiełce
Only Bio

Pojemność:
100 ml

Wiadomości branżowe

​6 września 2021 roku Warszawa będzie polską stolicą piękna. Makijaże, profesjonalne porady, najlepsze oferty, bieżące trendy i merytoryczne wykłady – to wszystko znajdziesz na B2Beauty Trends Show. Niewiele jest eventów w branży beauty, które przyciągają nie tylko szerokim gronem wystawców, najnowszymi ofertami i...
Nowa rzeczywistość to duże wyzwanie dla branży usług beauty, ale także dla organizatorów specjalistycznych wydarzeń skierowanych do przedstawicieli tego rynku. Zdobywaj wiedzę, poznawaj ofertę firm w nowej formule. Kongres BEAUTY FORUM ONLINE to rozbudowana formuła zapewniająca dostęp do aktualnej wiedzy merytorycznej w...
Czytaj więcej

Mapa Salon & Spa

Salon kosmetyczny?
A może Spa ?
Znajdź na mapie swoje miejsce!
Czytaj więcej
.
Reklama

Dla Niej

Jak pokazuje opublikowany w 2021 roku Raport Instytutu Zamenhofa, to głównie mężczyźni wypowiadają się w polskich mediach w charakterze ekspertów. Powodów wymienia się wiele od...
Czytaj więcej

Dla Niego

Dbanie o cerę nie jest już domeną kobiet, ale niektórzy mężczyźni nadal omijają półki z kosmetykami do twarzy szerokim łukiem. Badania pokazują, że co prawda dla większości Polaków...
Czytaj więcej

Porady

Poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.
Czytaj więcej
.

Cafe News

15 maja wystartowała ogólnopolska akcja „Niezapominajka” Fundacji Świętego Mikołaja 15 maja obchodzony jest Dzień Niezapominajki. Z tej okazji Fundacja Świętego Mikołaja rozpoczyna ogólnopolską kampanię społeczną, której celem jest zwrócenie uwagi na sytuację dzieci potrzebujących pomocy....Czytaj więcej

  ■ Procter & Gamble wspiera młode kobiety w rozwoju kariery w sektorach technologicznych i IT P&G od lat dąży do budowania świata wolnego od uprzedzeń i stereotypowego myślenia, w którym każdy ma prawo głosu i równe szanse. Równość płci na rynku pracy znacząco wpływa na rozwój biznesu...Czytaj więcej

  ■ „Liść robi różnicę”– start proekologicznej kampanii społecznej Liść, nosorożec i ekologia – co łączy te trzy elementy? Kampania społeczna „Liść robi różnicę”, stworzona przez markę Paclan we współpracy z wrocławskim Zoo i Fundacją Zoo Wrocław Dodo. Producent artykułów...Czytaj więcej

Copyright © 2008 - 2021 COSMED Consulting / serwisuroda.pl