Reklama
Regenerująca moc VASELINE

W pierwszym tygodniu września, w drogeriach Rossmann całej Polski pojawi się kultowa VASELINE Petroleum Jelly. Wraz z nią na półki trafią balsamy do ciała VASELINE Intensive Care oraz innowacyjne w formie balsamy w spray’u VASELINE Spray&Go, gwarantujące błyskawiczne i głębokie nawilżenie. VASELINE to marka kosmetyków posiadająca 150-letnie doświadczenie w przywracaniu zdrowego wyglądu i komfortu suchej skórze oraz zapewniająca skuteczną regenerację.Sucha, szorstka, łuszcząca się skóra, skłonna do podrażnień i mikrourazów to problem wielu kobiet. Przyczyna? Czynniki zewnętrzne, takie jak niekorzystne warunki atmosferyczne, nieodpowiednia pielęgnacja lub skłonność do alergii i podrażnień. Aby przywrócić prawidłowe funkcjonowanie naskórka na leży działać głębiej. Dlatego stworzono VASELINE – kompleksowe portfolio kosmetyków do pielęgnacji ciała, które troszczy się o zdrowy wygląd i komfort skóry. Wszystko za sprawą unikalnych właściwości wazeliny, która zmniejsza ryzyko utraty wody z naskórka i tworzy dodatkową powłoczkę ochronną oraz gliceryny, przenikającej do najgłębszych poziomów rogowej warstwy naskórka, która skutecznie wiąże i zatrzymuje w niej wodę. Skóra staje się doskonale nawilżona, bardziej elastyczna, pięknie i zdrowo wygląda.

VASELINE Intensive Care – to linia intensywnie nawilżających i regenerujących balsamów do ciała. Unikalna formuła kosmetyków zawiera działające regenerująco mikro kropelki wazeliny (VASELINE Petroleum Jelly). Dlatego już od pierwszej aplikacji balsamy VASELINE skutecznie nawilżają skórę, działając na rogową warstwę naskórka. Badania kliniczne potwierdzają, że wystarczy 5 dni regularnej pielęgnac ji z VASELINE Intensive Care, aby zregenerować suchą i szorstką skórę. Produkt dostępny jest w 4 wariantach: Advanced Repair (Intensywna Regeneracja), Essential Healing

(Podstawowa Regeneracja) Aloe Soothe (Aloesowe Ukojenie), Cocoa Radiant (Kakaowe rozświetlenie). VASELINE Petroleum Jelly odkryta w 1870 r., jako unikalna formuła wysoko oczyszczonej 100% wazeliny, która wspomaga regenerację naskórka, zapobiegając jego niezdrowemu rogowaceniu, łuszczeniu się i pękaniu. Chroni przed podrażnieniami i pierzchnięciem skóry, spowodowanymi niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi, takimi jak wiatr czy mróz. Skutecznie pomaga zregenerować drobne skaleczenia, oparzenia oraz zadrapania. Chroni i pielęgnuje, zapewniając głębokie ukojenie i zdrowy wygląd skóry. Ze względu na swoje cudowne właściwości regenerujące wazelina jest powszechnie stosowana jako substancja pomocnicza w maściach i preparatach leczniczych.

VASELINE Spray&Go – to linia innowacyjnych balsamów w spray’u, które sprawiają, że pielęgnacja staje się prosta i szybka, jak nigdy dotąd. Unikalny system aplikacji tworzy lekką mgiełkę kosmetyku, którą można łatwo i równomiernie rozprowadzić. Balsam błyskawicznie się wchłania, nie pozostawiając na skórze tłustej i lepkiej warstwy. Gwarantuje natychmiastowy efekt nawilżenia skóry, dzięki czemu już w chwilę po aplikacji można bezpiecznie założyć ubranie. Produkt dostępny jest w 3 wariantach: Essential Moisture (Podstawowe Nawilżenie), Aloe Fresh (Aloesowe Odświeżenie) oraz Cocoa Radiant (Kakaowe Rozświetlenie).

 

 

Portfolio kosmetyków VASELINE


VASELINE Petroleum Jelly

Od dnia stworzenia marki w 1870 roku aż do dziś VASELINE Petroleum Jelly jest ceniona na całym świecie jako wielofunkcyjny kosmetyk, który doskonale nawilża i regeneruje skórę. Przywraca właściwe funkcjonowanie rogowej warstwy naskórka i wspomaga funkcje ochronne skóry. Regularnie stosowana VASELINE przywraca skórze komfort i zdrowy wygląd, sprawiając, że staje się ona nawilżona i elastyczna.

Hipoalergiczny kosmetyk do pielęgnacji suchej skóry, zawierający 100% czystej wazeliny. Wspomaga regenerację rogowej warstwy naskórka, zapobiegając jego niezdrowemu łuszczeniu się, rogowaceniu i pękaniu. Chroni skórę przed podrażnieniami i pierzchnięciem, spowodowanymi czynnikami zewnętrznymi, takimi jak wiatr czy mróz. Nie zawiera wody. Skutecznie zabezpiecza i osłania drobne skaleczenia, oparzenia oraz zadrapania. Pielęgnuje suchą skórę, zapewniając jej głębokie ukojenie i zdrowy wygląd. Nie zatyka porów, nie powoduje powstawania zaskórników. Bezzapachowa formuła sprawia, że produkt może być stosowany także przez osoby o wrażliwej skórze. Poręczne opakowanie ułatwia aplikację kosmetyku.

 

 

Dostępne opakowania i cena: 50 ml – 6,49 zł; 100ml – 10,49 zł

 

 

VASELINE Intensive Care

Nowa linia balsamów została stworzona z myślą o pielęgnacji suchej i bardzo suchej skóry. Unikalna formuła kosmetyków zawiera mikro kropelki wazeliny (VASELINE Petroleum Jelly) o działaniu regeneracyjnym. Już od pierwszej aplikacji balsamy skutecznie regenerują i nawilżają skórę. Efekt pięknej, zdrowo wyglądającej skóry utrzymuje się przez długi czas.

 

Advanced Repair - Intensywna Regeneracja / Bezzapachowy balsam do ciała

Intensywnie regenerujący balsam do ciała, stworzony z myślą o p ielęgnacji wrażliwej skóry. Zapewnia ukojenie i głębokie nawilżenie rogowej warstwy naskórka już od pierwszej aplikacji. W zaledwie 5 dni w widoczny sposób poprawia wygląd i kondycję skóry niwelując suchość, łuszczenie się i mikropęknięcia naskórka. Aksamitna formuła gwarantuje przyjemność stosowania. Kosmetyk szybko się wchłania, niepozostawiając na skórze tłustego filmu. Ponadto brak substancji zapachowych sprawia, że jest wyjątkowo delikatny – idealny do pielęgnacji wrażliwej, skłonnej do podrażnień skóry.

Dostępne opakowania i cena: 200 ml – 14,49 zł; 400ml – 19,49 zł

Essential Healing – Podstawowa Regeneracja / Balsam do ciała o delikatnym, otulającym zapachu

Intensywnie nawilżający balsam do ciała, stworzony z myślą o codziennej pielęgnacji suchej skóry. Zawiera ekstrakt z owsa, znanego z właściwości łagodzących i kojących stany zapalne skóry. Już po pierwszej aplikacji zapewnia głębokie nawilżenie rogowej warstwy naskórka. Regularnie stosowany w ciągu 5 dni poprawia wygląd i kondycję skóry niwelując suchość, łuszczenie się naskórka i mikropęknięcia. Aksamitna konsystencja i delikatny zapach gwarantuje przyjemność stosowania. Balsam szybko się wchłania, niepozostawiając na skórze tłustego filmu.

Dostępne opakowania i cena: 200 ml – 14,49 zł; 400ml – 19,49 zł

Aloe Soothe – Aloesowe Ukojenie / Balsam do ciała o delikatnym, świeżym zapachu

Łagodzący balsam do ciała przynosi ulgę suchej skórze, pozostawiając ją zdrowo wyglądającą i zregenerowaną. Zawiera ekstrakt z aloesu – znanego ze swych właściwości łagodzących i nawadniających. Już po pierwszej aplikacji zapewnia głębokie nawilżenie rogowej warstwy naskórka, poprawia wygląd i kondycję skóry niwelując suchość, łuszczenie się naskórka i mikropęknięcia. Aksamitna konsystencja i świeży, orzeźwiający zapach gwarantują przyjemność stosowania. Balsam szybko się wchłania, niepozostawiając na skórze tłustego filmu.

Dostępne opakowania i cena: 200 ml – 14,49 zł; 400ml – 19,49

Cocoa Radiant – Kakaowe Rozświetlenie / Balsam do ciała o zmysłowym zapachu

Intensywnie nawilżający balsam do ciała, stworzony z myślą o pielęgnacji suchej i zmęczonej skóry. Zawiera masło Shea, bogate w wit. A i E oraz masło kakaowe, znane z właściwości nawilżających, wygładzających oraz rozświetlających. Już po pierwszej aplikacji zapewnia głębokie nawilżenie rogowej warstwy naskórka oraz rozświetlenie skóry. Aksamitna konsystencja i zmysłowy zapach gwarantuje przyjemność stosowania. Balsam szybko się wchłania, niepozostawiając na skórze tłustego filmu.

Dostępne opakowania i cena: 200 ml – 14,49 zł; 400ml – 19,49 zł

 

 

VASELINE Spray&Go

Dzięki linii balsamów do ciała VASELINE Spray&Go pielęgnacja stała się prosta, jak nigdy dotąd. Potrzeba zaledwie kilka sekund. Unikalny system aplikacji pozwala nanieść na skórę mgiełkę kosmetyku, aby łatwo i równomiernie rozprowadzić ją na ciele. Lekka konsystencja ekstremalnie szybko się wchłania, dzięki czemu już w chwilę po aplikacji można z powodzeniem założyć ubranie. Nowoczesna technologia opakowania pozwala na aplikowanie kosmetyku w każdej pozycji i pod każdym kątem.

 

Essential Moisture - Podstawowe Nawilżenie / Balsam w spray’u z wyciągiem z owsa

Głęboko nawilżający balsam w spray’u z wyciągiem z owsa zapewniający natychmiastowy efekt nawilżenia skóry. Unikalny system aplikacji pozwala nanieść na skórę mgiełkę kosmetyku i równomiernie go rozprowadzić. Spray wchłania się błyskawicznie i natychmiast nawilża skórę, pozostawiając ją miękką i gładką w dotyku. Delikatny zapach gwarantuje przyjemność stosowania.

Dostępne opakowania i cena: 190 ml – 25,49 zł

Aloe Fresh - Aloesowe Odświeżenie / Balsam w spray'u z aloesem

Głęboko nawilżający balsam w spray’u z dodatkiem aloesu nawilża i przynosi ukojenie suchej skórze. Unikalny system aplikacji pozwala nanieść na skórę mgiełkę kosmetyku i r ównomiernie go rozprowadzić. Spray nawilża i wchłania się błyskawicznie, pozostawiając skórę miękką i gładką. Orzeźwiający zapach gwarantuje przyjemność stosowania.

Dostępne opakowania i cena: 190 ml - 25,49 zł

Cocoa Radiant - Kakaowe Rozświetlenie / Balsam w spray'u z masłem kakaowym

Głęboko nawilżający balsam do ciała z dodatkiem masła kakaowego nawilża i przywraca skórze jej naturalny blask. Unikalny system aplikacji pozwala nanieść na skórę mgiełkę kosmetyku i równomiernie go rozprowadzić. Spray nawilża i wchłania się błyskawicznie. Natychmiast pozostawia skórę miękką i gładką. Zmysłowy zapach gwarantuje przyjemność stosowania.

Dostępne opakowania i cena: 190 ml – 25,49 zł
Komentarze
2014-10-28 17:19:39
~szakirka gratuluję wszystkim wybranym jeszcze raz :)
2014-10-11 11:11:16
~Redakcja serwisu Wybraliśmy autorów dwóch poniższych wpisów, którzy przetestują produkty marki VASELINE.

wiki2011- prześlemy balsam Essential Healing

mari77701- prześlemy balsam Cocoa Radiant

Prosimy powyżej wymienione osoby o przesłanie do nas na konkurs@serwisuroda.pl swoich danych do wysyłki wymienionych preparatów. W temacie tego maila prosimy zamieścić: VASELINE test
2014-09-29 11:06:23
~wiki2011 Chętnie przetestowałabym jeden z balsamów VASELINE Intensive Care.
Dlaczego ja?
Uważam, że ze względu na praktyczną znajomość procedur zabiegów kosmetycznych i możliwych ich efektów, będę mogła ocenić ten produkt pod wieloma aspektami. Przede wszystkim jego działanie na skórę w oparciu o takie parametry jak nawilżenie, redukcja łuszczenia się skóry, efekty łagodzące oraz zachowanie po aplikacji. Poza tym odczucia w trakcie stosowania tj. zapach, konsystencja, absorpcja itp.
2014-09-26 16:37:02
~szakirka Z ogromną przyjemnością przetestuję; Kakaowe Rozświetlenie / Balsam w sprayu z masłem kakaowym, nigdy nie miałam w takiej formie balsamu i sądzę ,że podkreśliłby moją opaleniznę i pomógłby mi zatrzymać wakacyjną opaleniznę na dłużej .Dlaczego ja jestem idealna do testowania i zrobię to lepiej od innych ? Po pierwsze uwielbiam nowości ,kocham kosmetyczne nowinki .Po drugie jestem osobą bardzo komunikatywną ,mam szerokie grono znajomych ,po trzecie kosmetyki to temat numer jeden przy spotkaniach z przyjaciółkami , koleżankami ,a ja jestem zawsze w roli doradcy ,jako że mam wykształcenie kosmetyczne ;)
2014-09-26 10:05:24
~rose7 Balsam do ciała Kakaowe Rozświetlenie - a dlaczego ja? A dlaczego nie:) Jestem kobietą i pragne aby moja skóra była gładka, nawilżona, rozświetlona Po prostu chcę być piękna a ten balsam pozwoli mi sie tak czuć :)
2014-09-25 11:36:13
~Doroteq1 Pragnę aby moja skóra w cieniu sucha i szara w słońcu niestety taka sama każdego dnia pięknie wyglądała dlatego chcę przetestować balsam w spray’u z wyciągiem z owsa, który zawiera w sobie wyciąg z owsa gwarantujący natychmiastowe nawilżenie zatem skóry upiększenie.
2014-09-24 23:44:40
~mari77701 Nie wyobrażam sobie wieczoru bez balsamu.Wcieranie tego kosmetyku stało się moim rytuałem,który relaksuje mnie przed snem.Przez lata miałam okazje wypróbować wiele balsamów i myślę,że dzięki temu łatwiej i obiektywniej byłoby mi go ocenić.Ponadto wiele lat temu,będąc w ciąży stosowałam balsam o łudząco podobnej nazwie,nie wiem ,czy to był ten sam kosmetyk,ale wówczas z efektów byłam bardzo zadowolona.Teraz z przyjemnością przetestowałabym Cocoa Radiant – Kakaowe Rozświetlenie / Balsam do ciała o zmysłowym zapachu.Uważam,że zapach idealnie wpasowuje się w obecną porę roku.Natomiast składniki w nim zawarte gwarantują,że skóra ukryta pod warstwą ubrań nie byłaby już przesuszona.Już nie mogę się doczekać momentu,gdy zafunduję sobie aromatoterapię z tym balsamem w roli głównej.
2014-09-24 21:06:18
~szakirka bardzo chętnie poznam produkty ,bo jeszcze nie miałam nic ,może uda mi się wygrać w konkursie i przetestować :)
2014-09-24 20:56:25
~Karolina Chciałabym przetestować Aloe Fresh- Aloesowe odświeżanie-Balsam w sprayu z aloesem. Dlaczego ja nadaję się do testu tego produktu? Ponieważ myślę że jest stworzony dla mnie. Codziennie muszę rano wstać, zjeść śniadanie, ubrać się i szybko spieszyć na autobus. Nie mam zazwyczaj czasu na lekki makijaż a co dopiero na odpowiednie nawilżanie skóry. Teraz nadeszła pora zimnych poranków, a co za tym idzie u mnie występuje suchość i podrażnienie skóry. Uważam że balsam w sprayu jest idealny dla zabieganego człowieka takiego jak ja. Kilka psiknięć i nie muszę czekać zanim się wchłonie odpowiednio, nie pozostawiają smug na białej koszuli- ideał. Moja ocena będzie oparta na codziennym życiu, na problemie dla którego stworzony jest ten balsam, czyli suchość skóry i brak czasu na czekanie.
2014-09-24 20:47:20
~Karolina Ciekawa linia, dobrze że dostępna w Rossmanie :).
2014-09-24 19:19:28
~Beatris20 Zainteresował mnie Essential Healing – Podstawowa Regeneracja / Balsam do ciała o delikatnym, otulającym zapachu i bardzo chętnie go przetestuje , ponieważ mam obecnie bardzo wymagającą skórę, skłonną do mikropęknięć , łuszczenia i nawet aż do swędzenia w okolicach brzucha ( ciąża). Przetestuję go więc pod każdym kątem : czy łagodzi, koi , jak nawilża i na jak długo.Jestem bardzo ciekawa czy w 5 dni uda mu się zniwelować moją suchą skórę, z delikatnymi pęknięciami i podrażnieniami w miejscach mniej i bardziej wrażliwych.
2014-09-24 18:40:12
~Aneczkaa123 Z przyjemnością podjęłabym się testowania balsamu kakaowe rozświetlenie w sprayu. Mam suchą skórę i muszę i nią troskliwie dbać. Kosmetyki z masłem kakaowym bardzo lubię. Jestem mamą małego rozbrykanego brzdąca i mam mało czasu dla siebie, dlatego ciekawi mnie niezmiernie forma sprayu .
2014-09-23 20:38:58
~Redakcja serwisu Chcesz przetestować jeden z produktów marki Vaseline?
Napisz w komentarzu pod tym artykułem, który produkt chcesz przetestować i dlaczego Twoim zdaniem zrobisz to lepiej od innych. Na takie komentarze czekamy do końca września 2014.
2014-09-18 08:06:36
~wiki2011 Ciekawa propozycja. Poczytałam w innych miejscach i widzę, że ta nowość pochodzi od firmy Unilever dobrze znanej z wielu innych marek i to nie tylko kosmetycznych.
2014-09-16 12:38:56
~szakirka interesujące produkty ,dziękuję ,ze mogę o nich poczytać ,bo pierwszy raz słyszę o tej linii kosmetycznej
2014-09-15 17:02:17
~Ilona K. Adixx Czytałam już o tej firmie i jestem bardzo ciekawa ich produktów . Ceny nie są jakieś kosmiczne ,więc pozostaje tylko czekać aż pokażą się w sklepach .

Akcja KONKURS ZABAWA

Czytelniku: Zdobywaj punkty i wymieniaj je na ulubione kosmetyki na przełomie roku 2020/2021!

Czytaj więcej

Przetestowaliśmy

Koncentrat
z witaminą C rozjaśniający ENERGY

FLOSLEK

Pojemność:
30 ml

Nocna maska
intensywnie rewitalizująca
MORNING GLOW

FLOSLEK

Pojemność:
50 ml

Wiadomości branżowe

Działania online, choć przez wielu uważane za efektywne i wygodne, nie zastąpią spotkań na żywo, kiedy przy aromatycznej kawie można się poznać, porozmawiać i wymienić opinią na interesujący temat. Właśnie dlatego, miłośnicy kosmetyków naturalnych, od wielu miesięcy czekali na stacjonarne Targi Ekocuda, które...
​6 września 2021 roku Warszawa będzie polską stolicą piękna. Makijaże, profesjonalne porady, najlepsze oferty, bieżące trendy i merytoryczne wykłady – to wszystko znajdziesz na B2Beauty Trends Show. Niewiele jest eventów w branży beauty, które przyciągają nie tylko szerokim gronem wystawców, najnowszymi ofertami i...
Czytaj więcej

Mapa Salon & Spa

Salon kosmetyczny?
A może Spa ?
Znajdź na mapie swoje miejsce!
Czytaj więcej
.
Reklama

Dla Niej

W Polsce na nowotwory zachorowuje prawie 100 tysięcy kobiet rocznie, aż 3 na 5 nowotworów, które mają najwyższe statystyki umieralności można zdiagnozować w czasie wizyty ginekologicznej –...
Czytaj więcej

Dla Niego

Dbanie o cerę nie jest już domeną kobiet, ale niektórzy mężczyźni nadal omijają półki z kosmetykami do twarzy szerokim łukiem. Badania pokazują, że co prawda dla większości Polaków...
Czytaj więcej

Porady

Poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.
Czytaj więcej
.

Cafe News

15 maja wystartowała ogólnopolska akcja „Niezapominajka” Fundacji Świętego Mikołaja 15 maja obchodzony jest Dzień Niezapominajki. Z tej okazji Fundacja Świętego Mikołaja rozpoczyna ogólnopolską kampanię społeczną, której celem jest zwrócenie uwagi na sytuację dzieci potrzebujących pomocy....Czytaj więcej

  ■ Procter & Gamble wspiera młode kobiety w rozwoju kariery w sektorach technologicznych i IT P&G od lat dąży do budowania świata wolnego od uprzedzeń i stereotypowego myślenia, w którym każdy ma prawo głosu i równe szanse. Równość płci na rynku pracy znacząco wpływa na rozwój biznesu...Czytaj więcej

  ■ „Liść robi różnicę”– start proekologicznej kampanii społecznej Liść, nosorożec i ekologia – co łączy te trzy elementy? Kampania społeczna „Liść robi różnicę”, stworzona przez markę Paclan we współpracy z wrocławskim Zoo i Fundacją Zoo Wrocław Dodo. Producent artykułów...Czytaj więcej

Copyright © 2008 - 2021 COSMED Consulting / serwisuroda.pl