Reklama
Świąteczno-Noworoczne wznowienie Akcji KONKURS ZABAWA

Na dwa miesiące wznawiamy akcję, która była prowadzona przez nas w ubiegłych latach. Akcja KONKURS ZABAWA polega na udziale Czytelników oraz Fanów portalu SerwisUroda.pl w tej specjalnej zabawie poprzez odpowiadanie na pytania i/lub wykonywanie określonych zadań.  Tematyka tych aktywności jest w dużej mierze powiązana z informacjami zawartymi na naszym portalu oraz jego fanpage. Przed udziałem w tej akcji prosimy o zapoznanie się w regulaminem, który znajdują się poniżej na tej stronie.

 

 

Tym, którzy nie brali udziału w tej akcji, a która była przez nas organizowana w minionych latach, wyjaśniamy na czym ona poleca. Dzięki udziałowi w niej możesz zbierać punkty, które następnie wymieniasz na kosmetyki różnych marek. Poniżej znajduje się lista kosmetyków, która stanowi pulę produktów. W jej ramach możesz wymieniać zgromadzone punkty na konkretne preparaty.

 

Na czym polega Akcja KONKURS – ZABAWA ?


Po 1-sze. Czytaj nasz serwis i jego fanpage.

Lubisz wiedzieć co dzieje się w świecie urody i zdrowia? Czytaj nasz portal i jego fanpage, gdzie publikujemy wiele ciekawych materiałów właśnie o takiej tematyce. Nowości, interesujące tematy, informacje o specjalnych wydarzeniach i wiele innych. Dzięki zdobytej wiedzy możesz brać udział w aktywnościach, umożliwiających zdobywanie punktów i ich wymianę na kosmetyki.

Po 2-gie. Odpowiadaj na pytania i/lub wykonuj zadania.

Każdego tygodnia na naszym fanpage będziemy publikowali 3 pytania i/lub określone zadania. Udzielając poprawne odpowiedzi na te pytania/zadania zdobywasz punkty, które możesz wymienić na konkretne produkty.

Po 3-cie. Komentuj publikacje w naszym serwisie.

Czytając informacje z naszego serwisu, udzielaj się na nim zamieszczając swoje komentarze pod artykułami, które Ciebie zainteresowały, skłoniły do refleksji, a może wiesz coś co uzupełni zamieszczone informacje. Aby zamieścić komentarz należy zalogować się w naszym serwisie. Może to zrobić każdy, kto dokonał wcześniej rejestracji, ustalając swoją nazwę użytkownika oraz hasło, dzięki którym można logować się w naszym serwisie. Po zalogowaniu pod każdą publikacją w naszym portalu, zalogowana osoba widzi aktywne okno do zamieszczania komentarzy.

Po 4-te. Komentuj wpisy na fanpage naszego serwisu.

Bądź aktywny również na naszym fanpage. Zamieszczaj swoje komentarze, bierz udział w organizowanych tam przez nas aktywnościach, udzielaj się w dyskusjach.

Każda z wymienionych aktywności pozwala Ci zdobywać punkty, które sumują się i można wymieniać je na konkretne produkty z listy/puli podanej na tej stronie.

 

 

(powyższe zdjęcie pokazuje wybrane produkty z dostępnej pulki kosmetyków niniejszej akcji)

 

 

Lista/pula produktów

Poniżej prezentujemy szczegółową listę produktów, ich ilość oraz przypisane im wartości punktowe, na podstawie której można dokonywać wymiany na sumę zdobytych punktów.

1. Krem redukujący zmarszczki 40+ V-MODELIST Dermika   I  1 szt.  550 pkt.  I
2. Krem hamujący starzenie BLOQ-AGE Dermika   I  1 szt. I  550 pkt. I
3. Krem cofający efekt starzenia BLOQ-AGE Dermika   I  1 szt.   I  550 pkt.  I
4. Krem lipo aktywny AQUA RELIPIDUM Dermika   I  1 szt.   I  500 pkt.  I
5. Krem-Koncentrat BLOQ-AGE Dermika   I  2 szt.   I  500 pkt.  I
6. Metamorfoza cery tłustej Emulsja macutąca SEBIO Dermika   I  1 szt.   I  400 pkt.  I  
7. Cienie do powiek paletka 01 SUNRISE Eveline   I  1 szt.   I  700 pkt.  I
8. Cienie do powiek paletka 01 TWILIGHT Eveline   I  1 szt.   I  700 pkt.  I
9. Lakier do ust Eveline   I  1 szt.   I  600 pkt.  I
10.  Lakier do paznokci  ICO chrome Collection Eveline (kolory: 44, 45, 47, 48, 49)   I  5 szt.   I  600 pkt. I
11. Odżywka do paznokci po manicure hybrydowym Eveline   I  1 szt.   I  500 pkt.  I
12. Korektor pod oczy Magical Perfection Eveline   I  1 szt.   I  450 pkt.  I
13. Puder bananowy MATT my Day Eveline   I  1 szt.   I  500 pkt.  I
14. Mleczko do ciała Hialuronowe wygładzenie 40+ Soraya   I  2 szt.   I  550 pkt.  I
15. Mleczko do ciała Diamentowa odbudowa 60+ Soraya   I  2 szt.   I  550 pkt.  I
16. Regenerujący krem Dermo Odnowa Soraya  I  1 szt.   I  550 pkt.  I
17. Nawilżający krem Dermo Odnowa Soraya  I  1 szt.   I  550 pkt.  I
18. Krem pod oczy i na powieki Dermo Odnowa Soraya  I  1 szt.   I  450 pkt.  I
19. Supernawilżające SMOOTHIE do ciała MELON Soraya  I  1 szt.   I  550 pkt.  I
20. Mikrozastrzyk na wiotczejącą skórę Soraya  I  1 szt.   I  550 pkt.  I
21. Krem do rąk silnie odżywczy Soraya  I  1 szt.   I  350 pkt.  I
22. Krem do rąk intensywnie odmładzający Soraya  I  1 szt.   I  350 pkt.  I
23. Peeling do rąk wygładzający JAGODA Soraya  I  1 szt.   I  350 pkt.  I
24. Odżywcza galaretka do ciała JAGODA Soraya  I  1 szt.   I  450 pkt.  I

 

Jak zdobywać punkty i wymieniać je na kosmetyki?

Każdego tygodnia, zaczynając od pierwszego tygodnia grudnia 2018 r. do końca stycznia 2019 r. będziemy na fanpage naszego portalu zamieszczali specjalny wpis, w ramach którego należy wykonać określone zadania, które trzeba zrealizować w ciągu maksymalnie 3 dni kalendarzowych od publikacji tego wpisu. Szczegółowa informacja na temat tych zadań będzie za każdym razem podana w każdym specjalnym wpisie.

Wykonane prawidłowo zadania dla każdego konkursowego wpisu Akcji Konkurs Zabawa oznaczają zdobycie określonej liczby punktów. Dokładnie chodzi o sumę punktów za każde z trzech zadań w ramach jednego wpisu niniejszej akcji a finalnie sumę wszystkich punktów zdobytych do 31 stycznia 2019 roku. Prawidłowo wykonanie zadania w jednym wpisie specjalnym umożliwiają zdobycie maksymalnie 90 punktów. Każde prawidłowo wykonane zadanie to 30 punktów, w jednym wpisie są trzy zadania. Do dnia 10 lutego 2019 r. podamy prawidłowe rozwiązania dla zadań/pytań, w których należy udzielić odpowiedzi na niniejszej stronie tj. poniżej jako komentarz do tej strony.

Każdemu kosmetykowi w ramach puli produktów (podanej powyżej listy) przypisane są określone punkty. Od dnia 10 lutego 2019 roku można wymieniać łącznie zdobyte punkty na produkty z listy zamieszczonej na tej stronie. W tym celu należy wysłać na e-mail: konkurs@serwisuroda.pl zgłoszenie. W temacie tego zgłoszenia wpisz „Akcja Konkurs Zabawa – wymiana punktów”, w treści tego maila podaj:
• Twoje imię i nazwisko, nick, pseudonim pod którym realizujesz zadania na naszym fanpage oraz portalu (po zalogowaniu);
• Numer z listy/puli oraz nazwę produktu/ów, które chcesz wymienić na zdobyte punkty. Liczba zdobytych punktów musi odpowiadać liczbie punktów przypisanych kosmetykowi/ką;
• Podaj liczbę punktów, którą Twoim zdaniem zdobyłaś/eś. Redakcja będzie weryfikować liczbę punktów zgodnie ze stanem faktycznym na podstawie przesłanych zgłoszeń.

UWAGA: Każda osoba, która chce wziąć udział w tej akcji i zdobyć na samym początku bonusowe punkty, powinna wysłać do dnia 15 grudnia 2018 roku mail aktywacyjny tj. na e-mail: konkurs@serwisuroda.pl o temacie „Akcja Konkurs Zabawa – bonus”, należy przesłać zgłoszenie o treści: Biorę udział w Akcji Konkurs Zabawa. Mail ten prosimy podpisać imieniem i nazwiskiem, nickiem, pseudonimem, które będą wykorzystywane w ramach wykonywanych zadań na naszym fnpage oraz w naszym portalu tj. po zalogowaniu do niego. Brak maila aktywacyjnego nie oznacza brak możliwości udziału w konkursie. W takiej sytuacji osoba biorąca udział w tej akcji nie otrzymuje 90 dodatkowych punktów – tyle punktów otrzymuje każda osoba, która mail aktywacyjny wyśle jako dodatkowy bonus.

 

 

Regulamin Akcji Konkurs Zabawa

1. Niniejsza akcja konkursowa organizowana jest przez portal SerwisUroda.pl i rozpoczyna się dnia 3 grudnia 2018 roku.
2. Akcja przeznaczona jest dla osób zamieszkałych na terenie Polski.
3. Opis całego mechanizmu Akcji KONKURS ZABAWA znajduje się na niniejszej stronie tj. powyżej i poniżej, co stanowi integralną część niniejszego regulaminu.
4. Zadania w ramach jednego specjalnego wpisu należy realizować w ciągu maksymalnie 3 dni kalendarzowych od dnia publikacji wpisu na fanpage portalu na facebook, zawsze w ramach jednego adresu mailowego. Zadanie zrealizowane w terminie późniejszym traktowane są jako nieważne.
5. W ramach tej akcji konkursowej obowiązuje lista/pula produktów wskazana na niniejszej stronie. Przy wymianie punktów na kosmetyki liczy się kolejność przesyłanych zgłoszeń na adres e-mail: konkurs@serwisuroda.pl tj. dzień i godzina.
6. Osoby biorące udział w niniejszej akcji nie ponoszą kosztów z tego tytułu, również związanych z przesłaniem kosmetyków wymienionych za zdobyte punkty. Jednocześnie redakcja portalu serwisuroda.pl nie ponosi odpowiedzialności za kwestie związane z wadliwym dostarczeniem nagród przez firmę kurierską/Pocztę Polską. Redakcja zastrzega sobie możliwość przesłania kosmetyków w ramach wymiany punktów, w ciągu 50 dni od przesłania zgłoszenia „Akcja Konkurs Zabawa – wymiana punktów”, i po weryfikacji poprawności tego zgłoszenia.
7. Każdy uczestnik niniejszej akcji może dowiedzieć się o sumie zdobytych punktów przesyłając zapytanie do redakcji od dnia 9 lutego 2019 na e-mail: konkurs@serwisuroda.pl o temacie „Akcja Konkurs Zabawa – punkty”. Należy w jego treści podać imię i nazwisko, nick, pseudonim, które są wykorzystywane w ramach wykonywanych zadań na naszym fnpage oraz w naszym portalu tj. po zalogowaniu do niego.
8. Sprawy nie objęte niniejszym regulaminem rozstrzygane będą na bieżąco przez redakcję portalu.

 

Komentarze
2019-02-21 10:56:10
~Aneczka33 Bardzo fajna akcja, dziękuję za zabawę :) Mam nadzieje, że zostanie wznowiona, pozdrawiam.
2019-02-21 09:07:35
~Redakcja serwisu ROZWIĄZANIA
Niestety nie wszyscy wczytali się w zasady tej akcji. Zadania wysłane po 3 dniach nie braliśmy pod uwagę - to jeden w warunków kluczowych. Zgłoszenia należało przesyłać z jednego i tego samego maila a np. nie trzech różnych. Wiele nieprawidłowości w zgłoszeiach sprawiło, że w redakcji mieliśmy więcej pracy na analizę każdego zgłoszenia.

Oto prawidłowe odpowiedzi:

>>> zestawienie zadań nr 1
A. 100-lecie odzyskania Niepodległości przez Polskę
B. zadanie wyboru / wskazanie
C. niż ryb

>>> zestawienie zadań nr 2
A. wtorek
B. Orzechowe ciasto z buraka cukrowego
C. wyboru zadanie

>>> zestawienie zadań nr 3
A. Bezpieczne podróżowanie samochodem
B. trzech
C. 6.12.2018

>>> zestawienie zadań nr 4
A. MedSkinArt
B. Semilac
C. 21.12.2018

>>> zestawienie zadań nr 5
A. diecie pudełkowej
B. BB Sun Balance
C. zadanie wyboru / otwarte

>>> zestawienie zadań nr 6
A. odpowiedź otwarta / dowolna
B. Leśnia zupa grzybowa
C. nr 6

>>> zestawienie zadań nr 7
A. pięć / 5
B. woskowanie
C. gorąca czekolada / czekolada

>>> zestawienie zadań nr 8
A. Kerasys Perfume / Kerasys
B. Beauty Forum
C. trening EMS

>>> zestawienie zadań nr 9
A. pytanie otwarte
B. makaron uszka, łazanki
C. KEVIN.MURPHY

>>> zestawienie zadań nr 10
A. w rezultacie mieć wymarzone włosy
B. Makijaż
C. Czas nauki

>>> zestawienie zadań nr 11
A. koszula
B. detergenty
C. mocne i słabe


Dziś prześlemy do osób, które wysłały zapytania o podsumowanie punktów informację zwrotną.
2019-01-09 18:55:44
~Aneczka33 Biorę udział, chociaż nie wiem czy już nie jest za późno by dołączyć do zabawy :(
2018-12-18 10:29:26
~Anna Bal chętnie się zgłoszę :)
2018-12-04 23:54:06
~Beatris20 W takim razie zaczynamy zabawę. Przyznam, że zasady na pierwszy rzut oka wydają się skomplikowane, a to chodzi o to by trochę się pobawić i pobyć razem. Czekam na zadania .

Akcja KONKURS ZABAWA

Czytelniku: Zdobywaj punkty i wymieniaj je na ulubione kosmetyki!

Czytaj więcej

Przetestowaliśmy

MILK THERAPY CONDITIONER
Ekspresowa odżywka

Intensywnie nawilża suche partie włosów, regeneruje i wygładza uszkodzone końcówki, bez efektu obciążenia.

Krem do rąk odmładzający
BOTANICAL

Polecany jest do pielęgnacji skóry dojrzałej, skłonnej do nierównomiernej pigmentacji oraz powstawania przebarwień.

Wiadomości branżowe

Powoli zaczynamy odliczanie do weekendu 6-7 kwietnia, kiedy to na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich rozpocznie się największe w Polsce wydarzenie urodowe dla ekspertów w dziedzinie makijażu, stylizacji paznokci i fryzjerstwa. Prócz profesjonalnej oferty produktowej, będzie można wziąć udział w licznych...
Szeroko pojęta pomoc w zakresie opieki kosmetologicznej nad osobami znajdującymi się na różnych etapach choroby nowotworowej określana jest jako kosmetologia onkologiczna. To trudna i wymagająca subdyscyplina kosmetologii, obejmująca zabiegi pielęgnacyjne i upiększające, wymagająca dużej wiedzy, ciągłego dokształcania,...
Czytaj więcej

Mapa Salon & Spa

Salon kosmetyczny?
A może Spa ?
Znajdź na mapie swoje miejsce!
Czytaj więcej
.
Reklama

Dla Niej

Obrzęki w czasie ciąży to nieodłączny problem przyszłych mam, szczególnie latem, kiedy temperatury sięgają 30°C. Często dotyczą kończyn dolnych i wiążą się z utrudnionym odpływem...
Czytaj więcej

Dla Niego

Skóra mężczyzny różni się od kobiecej – głównie ze względu na różnice w gospodarkach hormonalnych obydwu płci. U panów jest ona o około 20% grubsza i wydziela dwa razy więcej sebum,...
Czytaj więcej

Porady

Poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.
Czytaj więcej
.

Cafe News

O czterech takich, co mają wizję Wielkie firmy nie powstają przypadkiem. Twórcy takich gigantów, jak Apple czy Google przebyli długą drogę i zanim osiągnęli sukces, wiele razy się potknęli. Zaczynali w przysłowiowym garażu, z minimalnymi środkami na rozruch, ale towarzyszyła im jasna wizja,...Czytaj więcej

#ZmieńMyślenie z AVON Polki czują się bezpiecznie w swoim otoczeniu, ale tylko niewiele więcej niż połowa z nich wierzy w skuteczność systemu prawnego, gdy doświadcza niefizycznych form przemocy – wynika z badań przeprowadzonych na zlecenie Fundacji AVON w 15 krajach świata.     Dlatego od...Czytaj więcej

KEVIN.MURPHY pierwszą marką kosmetyczną na świecie, wykorzystującą OWP Każdy kawałek plastiku, jaki kiedykolwiek został wyprodukowany, w dalszym ciągu znajduje się na Ziemi. Proces rozkładu tworzyw sztucznych wynosi nawet do 1000 lat. W wodach oceanicznych znajduje się już ponad 5...Czytaj więcej

Copyright © 2008 - 2019 COSMED Consulting / serwisuroda.pl