Reklama
Odgadnij pod którą pisanką znajduje się nagroda!

Kolorowe pisanki mają bardzo długą tradycję Wielkanocną. Ich wzory są często unikalne i jednocześnie charakterystyczne dla różnych regionów naszego kraju. W naszym świątecznym konkursie stały się one głównym motywem niniejszej zabawy, dzięki której można zdobyć atrakcyjny zestaw kosmetyczny. Znajdują się w nim produkty nowej marki, która zupełnie niedawno pojawiła się na rynku.

 

 

 


Poniżej znajduje się 29 kolorowych pisanek. Pod jedną wybraną z nich, ukryta jest  nagroda w formie zestawu, który składa się z przedstawionych na poniższym zdjęciu kosmetyków tj.:

- Krem do twarzy na noc marki Biolaven

- Płyn micelarny marki Biolaven

- Krem-maska do rąk i paznokci marki Eveline

- Odżywczy krem do twarzy marki Eveline

 

 

Zastanów się pod którą pisanką znajduje się właśnie ten zestaw. Jeśli już wiesz, który numer pisanki kryje niespodziankę oznacza to, że możesz przystąpić do konkursu.

 

 

Poniżej znajdują się kroki, według których należy przejść proces zgłoszenia w tym konkursie aby było ono ważne.

Krok 1. Udostępnij informację o tym konkursie na swoim prywatnym profilu na facebooku, udostępniając wpis z naszego fanpage, informujący o uruchomieniu tej akcji.

Krok 2. Pod wpisem na naszym fanpage ( fb/SerwisUrodaPl ), w którym informujemy o uruchomieniu tej akcji i do którego jest załączona grafika z 29-ma kolorowymi pisankami, podaj tylko jeden numer, pod którym Twoim zdaniem znajduje się zaprezentowany powyżej zestaw kosmetyczny oraz nazwę działu z naszego serwisu, w którym prezentujemy nową markę kosmetyczną Biolaven. Możesz zamieścić tylko jeden taki komentarz pod tym wpisem.

UWAGA: Nie uwzględniamy komentarzy konkursowych, które zostały edytowane w trakcie trwania akcji.

Krok 3. Każda osoba biorąca udział w tej akcji musi być lub zostać Fanem naszego fanpage.

 

 

Zasady udziału w akcji

1. Niniejsza akcja konkursowa rozpoczyna się dnia 6 kwietnia 2015 roku od godziny 12:00. Tylko od tego terminu można rozpocząć realizację zgłoszeń konkursowych na zasadach opisanych powyżej.

2. Każda osoba biorąca udział w tej akcji musi udostępnić na swoim prywatnym profilu na facebook wpis informujący o wzięciu udziału w tym konkursie i musi zostać naszym Fanem.

3. Zgłoszenia konkursowe zrealizowane w sposób opisany powyżej należy zamieszczać do dnia 10 kwietnia 2015 włącznie.

4. Akcja przeznaczona jest dla osób zamieszkałych na terenie Polski.

5. Do zdobycia w ramach niniejszego konkursu jest zestaw kosmetyczny przedstawiony  powyżej czyli na tej stronie, w opisie akcji konkursowej.

6. W niniejszej akcji zostanie nagrodzone zgłoszenie konkursowe  jednej osoby, która jako pierwsza wskaże prawidłowy numer pisanki, pod którą ukryty jest zestaw. Każda osoba zgłaszająca udział na zasadach opisanych powyżej, może wytypować tylko jeden numer i tylko raz tj. w komentarzu do wpisu na fanpage portalu serwisuroda.pl, informującego o tej akcji.

7. Informacja o tym pod którymi numerem pisanki znajduje się zestawy, redakcja portalu serwisuroda.pl przedstawi dnia 14 kwietnia 2015 roku.

8. Osoba, która spełni  warunki tego konkursu, zdobywając zestaw wymieniony powyżej na tej stronie, wyraża zgodę na wymienienie jej imienia i nazwiska (opcjonalnie pseudonimu) na portalu serwisuroda.pl i/lub jego fanpage. Oznacza to, że każda osoba biorąca udział w tej akcji automatycznie zamieszczając swoje zgłoszenie, wyraża zgodę na podanie jej imienia i nazwiska w chwili, kiedy jej zgłoszenie wygrywa.

9. Osoba zdobywająca w tej akcji konkursowej opisany powyżej zestaw nie ponosi żadnych kosztów z tytułu udziału w tej akcji oraz przesłania do niej zestawu. Wygranej nie można przenieść na inną osobę w trakcie trwania akcji konkursowej, ani wymienić na pieniądze.

10. Redakcja portalu serwisuroda.pl nie ponosi odpowiedzialności za kwestie związane z wadliwym dostarczeniem zestawu przez firmę kurierską/Pocztę Polską.

11. Redakcja poda osobę, która właściwie wytypowała numery pisanki tj. zgodnie z kluczem opisanym powyżej oraz na zasadach tej akcji, dnia 14 kwietnia 2015 roku.

12. Osoba zdobywająca zestaw konkursowy powinna po podaniu jej  imienia i nazwiska (pseudonimu) na fanpage portalu serwisuroda.pl, przesłać następujące informacje weryfikujące i umożliwiające przesłanie zestawu:

- nazwa i adres swojego profilu na  facebook, z którego na naszym fanpage został wytypowany właściwy numer oraz podana właściwa lokalizacja materiału prezentującego markę Biolaven;

- imię i nazwisko oraz dane adresowe do wysyłki nagrody;

- numer pisanki, który upoważnia do otrzymania nagrody.

Dane te należy przesłać na nasz adres mailowy – Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. w temacie maila wpisując „Pisanka ROZWIĄZANIE”Komentarze
2015-04-14 11:00:55
~Redakcja serwisu Nagroda w postaci zaprezentowanego zestawu była ukryta pod numerem pisanki 28.

Kilka osób wskazało ten numer, jednak tylko jedna zrobiła to jako pierwsza, spełniając wszystkie warunki tej akcji - jest nią Pani Marzena Lipińska. GRATULUJEMY!

Prosimy o przesłanie danych adresowych do wysyłki nagrody na nasz e-mail: konkurs@serwisuroda.pl z dopiskiem w temacie "Konkurs - Pisanki rozwiązanie"
2015-04-09 21:59:36
~szakirka piękne te państwa pisanki ,ciekawe komu szczęście dopisze :)

Akcja KONKURS ZABAWA

Czytelniku: Zdobywaj punkty i wymieniaj je na ulubione kosmetyki!

Czytaj więcej

Przetestowaliśmy

EsthiCell PURE NATURE ANTI-AGING CREAM-SERUM / Krem-Serum odmładzający do twarzy i szyi

Preparat typu krem i serum 2 w 1.


EsthiCell MULTI-ACTIVE PEELING / Wielozadaniowy peeling naprawczy


Zawiera enzymy roślinne, kwas migdałowy, ekstrakty roślinne oraz korund.

Wiadomości branżowe

Targi BEAUTY FORUM to najważniejsza impreza dla profesjonalistów związanych z branżą beauty w Polsce, organizowana cyklicznie od 1997 roku. Wypracowana przez lata renoma wydarzenia, to zasługa precyzyjnie skomponowanej formuły łączącej w unikatowy sposób biznes, edukację i liczne atrakcje w kompleksowy program, który...
Odbywające się dwa razy w roku największe święto mody w Polsce, to doskonała okazja dla osób z branży mody do zapoznania się z ofertą przedsiębiorców na sezony wiosna/lato 2020 oraz jesień-zima 2019/2020. Tym razem oferta rozszerzona zostanie o modę ekologiczną, a podczas Kongresu Fachowców podjęte zostaną m. in....
Czytaj więcej

Mapa Salon & Spa

Salon kosmetyczny?
A może Spa ?
Znajdź na mapie swoje miejsce!
Czytaj więcej
.
Reklama

Dla Niej

Obrzęki w czasie ciąży to nieodłączny problem przyszłych mam, szczególnie latem, kiedy temperatury sięgają 30°C. Często dotyczą kończyn dolnych i wiążą się z utrudnionym odpływem...
Czytaj więcej

Dla Niego

Skóra mężczyzny różni się od kobiecej – głównie ze względu na różnice w gospodarkach hormonalnych obydwu płci. U panów jest ona o około 20% grubsza i wydziela dwa razy więcej sebum,...
Czytaj więcej

Porady

Poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.
Czytaj więcej
.

Cafe News

O czterech takich, co mają wizję Wielkie firmy nie powstają przypadkiem. Twórcy takich gigantów, jak Apple czy Google przebyli długą drogę i zanim osiągnęli sukces, wiele razy się potknęli. Zaczynali w przysłowiowym garażu, z minimalnymi środkami na rozruch, ale towarzyszyła im jasna wizja,...Czytaj więcej

#ZmieńMyślenie z AVON Polki czują się bezpiecznie w swoim otoczeniu, ale tylko niewiele więcej niż połowa z nich wierzy w skuteczność systemu prawnego, gdy doświadcza niefizycznych form przemocy – wynika z badań przeprowadzonych na zlecenie Fundacji AVON w 15 krajach świata.     Dlatego od...Czytaj więcej

KEVIN.MURPHY pierwszą marką kosmetyczną na świecie, wykorzystującą OWP Każdy kawałek plastiku, jaki kiedykolwiek został wyprodukowany, w dalszym ciągu znajduje się na Ziemi. Proces rozkładu tworzyw sztucznych wynosi nawet do 1000 lat. W wodach oceanicznych znajduje się już ponad 5...Czytaj więcej

Copyright © 2008 - 2019 COSMED Consulting / serwisuroda.pl