Reklama
Inauguracja marki EsthiCell PROFESSIONAL na polskim rynku

Od 1 lutego br. na polskim rynku profesjonalnych usług kosmetycznych zadebiutowała marka EsthiCell PROFESSIONAL. Jak podkreślą twórcy marki i oferty produktowej powstała ona w odpowiedzi na zainteresowanie konsumentów zabiegami dermoestetycznymi, które łączą cechy klasycznych zabiegów pielęgnacyjnych z tymi stosowanych przez lekarzy dermatologów i specjalistów medycyny estetycznej. W efekcie zabiegi przy zastosowaniu tej marki charakteryzuje wysoka skuteczność i efektywność.

 

 

W formułach profesjonalnych kosmetyków EsthiCell zastosowano składniki aktywne, które są wykorzystywane również w branży farmaceutycznej i medycznej. Bogactwo składników aktywnych oraz zoptymalizowanie formuł kosmetycznych tak aby były pozbawione surowców, które są w branży kontrowersyjne czy posiadają negatywny wpływ na człowieka, to istotne elementy wpisujące się w filozofię marki. Ma ona również cechę, która wyróżnia ją i mocno identyfikuje na rynku – to prostota, w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Mniej często oznacza więcej. Wieloletnie doświadczenie na rynku kosmetyków oraz usług szeroko pojmowanej branży kosmetycznej, pozwoliło nam racjonalnie podejść do kwestii tworzenia asortymentu oferty. Została ona opracowana w taki sposób aby produkty ułatwiały ich wykorzystywanie w codziennej praktyce zabiegowej – czyli aby mogły być w pełni wykorzystane w każdym salonie kosmetycznym oraz Spa. Ścisłe ukierunkowanie preparatów marki EsthiCell to kolejna istotna jej cecha. Ona właśnie została mocno zaakcentowana w pierwszej odsłonie produktów, które wyróżniają się wielostronnym działaniem i przeznaczeniem w ramach konkretnych problemów skóry.

 

EsthiCell PROFESSIONAL wyróżniają następujące cechy:

Dermoestetyczny charakter - łączy zabiegi tradycyjnej kosmetyki i kosmetologii z zabiegami medycznymi.

Bogactwo i bezpieczeństwo - różnorodność składników aktywnych zawartych w formułach kosmetycznych oraz brak tych, które mają potwierdzone negatywne działanie na skórę, czy wzbudzają kontrowersje wśród ekspertów branży kosmetycznej.

Ukierunkowane działanie – oferta obejmuje serie produktów, które samodzielnie lub w połączeniu z innymi preparatami marki dają wyspecjalizowane działanie na problemy skóry.

 

PRODUKTY ZABIEGOWE

Wszystkie produkty zabiegowe EsthiCell wyróżnia dermokosmetyczny charakter oraz ukierunkowane zastosowanie w procedurach zabiegowych. Oferta produktowa została tak skonstruowana aby każdy preparat mógł poprzez swoje specjalistyczne działanie znaleźć zastosowanie w określonych problemach skórnych. Ten jasny podział daje każdej osobie wykonującej profesjonalne zabiegi  dużą autonomię w wykonywanych zabiegach, przy zastosowaniu się do standardów i procedur w ramach doświadczenia oraz wiedzy o produktach profesjonalnych. Ta właśnie cecha stała się głównym motywem i filozofią marki oraz linii Multi Focus Therapy.

 

 

W linii MULTI FOCUS THERAPY występują następujące grupy produktów:


Multi Focus CORE TREATMENT PRODUCTS - Fundamentalne produkty zabiegowe

To grupa produktów, które stanowią fundamentem procedur zabiegowych  marki EsthiCell. Produkty te są niezbędnym elementem w:
▪  przygotowaniu skóry różnych obszarów ciała do zabiegu
▪ ukierunkowaniu każdego  zabiegu o konkretne rozwiązania
▪ właściwym zamknięciu i zakończeniu każdego zabiegu

 

Multi Focus DermoACIDS - Dermo Kwasy

W ofercie marki EsthiCell znajdują się dermokwasy o zróżnicowanej sile oddziaływania na naskórek, ukierunkowanym oraz progresywnym działaniu dzięki zastosowanym odpowiednich ich mieszaninom.

 

Multi Focus SKIN CARE ESSENCES - Specjalistyczne Esencje Pielęgnacyjne

Dzięki tym wyspecjalizowanym produktom, podczas jednego zabiegu można działać jednocześnie na kilka problemów. Wszystkie mogą stanowić samodzielne produkty w procedurach zabiegów na konkretne problemy skóry, jak również można łączyć je z wybranymi fundamentalnymi produktami jak Maska Algowa, Maska Kremowa z Peptydami czy Krem na Dzień z Peptydami oraz stosować jako preparaty do sonoforezy. We wszystkich esencjach zawarty jest innowacyjny składnik aktywny BioNymph Peptide® - mieszanina bioaktywnych tripeptydów oraz węglowodanów otrzymywanych z hodowli komórek macierzystych tytoniu leśnego (Nicotiana sylvestris).

 

Multi Focus FRAGRANCE OIL ESSENCES - Specjalistyczne Olejowe Esencje Zapachowe

Ta grupa preparatów pełni wiele funkcji w procedurach zabiegowych. Pierwsza rola Olejowych Esencji Zapachowych to nadawanie kompozycji zapachowych Fundamentalnym Produktom Zabiegowych, które są bezzapachowe. Olejowe Esencje Zapachowe włączają w formułę zabiegową elementy aromaterapii. Bogaty skład wszystkich Olejowych Esencji sprawia, że można stosować je samodzielnie jako preparaty do masaży aromaterapeutycznych z efektem odżywienia i ujędrnienia skóry. Baza olejowa Esencji zawiera: olej avocado, olej makadamia, olej z róży muszkatołowej, olej rycynowy, aktywny ciekły składnik pozyskiwany z masła Shea.

 

ZABIEGI I PIELĘGNACJA POZABIEGOWA

W wyniku wielu różnych czynników zewnętrznych i wewnętrznych lub ich reakcji krzyżowych, w naszej skórze dochodzi do zmian, których efekty są widoczne na jej powierzchni. Przybierają one różne formy – łuszczenie się, świecenie, zmiany kolorytu czy deformacje struktury. Niestety nie są one estetyczne - czasami wpływają nawet negatywnie na nasze samopoczucie i to jak postrzegają nas inni. Coraz częściej dzieje się tak, że kilka takich zmian występuje jednocześnie i w takich przypadkach trudno jest przeciwdziałać jednym produktem czy nawet zabiegiem.

Zabiegi marki EsthiCell zostały tak opracowane aby z jednej strony działały kompleksowo, z drugiej dają możliwość działania wybiórczo na konkretny problem. Oferta zabiegowa marki EsthiCell daje duże możliwości, zarówno tym o dużym stażu w zawodzie jak i zaczynającym swoją karierę zawodową w branży usług beauty. Asortyment produktowy został tak przemyślany aby każdy produkt mógł poprzez swoje ukierunkowane działanie łączyć się i dopasowywać do procedur zabiegowych. Daje to każdej osobie (szczególnie z doświadczeniem) wykonującej profesjonalne zabiegi  również autonomię w wykonywanych zabiegach, poszerzając spektrum możliwości.

 

Więcej informacji na stronie www.esthicell.pl oraz na f/EsthiCellPolska


Komentarze

Akcja KONKURS ZABAWA

Czytelniku: Zdobywaj punkty i wymieniaj je na ulubione kosmetyki!

Czytaj więcej

Przetestowaliśmy

MILK THERAPY CONDITIONER
Ekspresowa odżywka

Intensywnie nawilża suche partie włosów, regeneruje i wygładza uszkodzone końcówki, bez efektu obciążenia.

Krem do rąk odmładzający
BOTANICAL

Polecany jest do pielęgnacji skóry dojrzałej, skłonnej do nierównomiernej pigmentacji oraz powstawania przebarwień.

Wiadomości branżowe

Powoli zaczynamy odliczanie do weekendu 6-7 kwietnia, kiedy to na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich rozpocznie się największe w Polsce wydarzenie urodowe dla ekspertów w dziedzinie makijażu, stylizacji paznokci i fryzjerstwa. Prócz profesjonalnej oferty produktowej, będzie można wziąć udział w licznych...
Szeroko pojęta pomoc w zakresie opieki kosmetologicznej nad osobami znajdującymi się na różnych etapach choroby nowotworowej określana jest jako kosmetologia onkologiczna. To trudna i wymagająca subdyscyplina kosmetologii, obejmująca zabiegi pielęgnacyjne i upiększające, wymagająca dużej wiedzy, ciągłego dokształcania,...
Czytaj więcej

Mapa Salon & Spa

Salon kosmetyczny?
A może Spa ?
Znajdź na mapie swoje miejsce!
Czytaj więcej
.
Reklama

Dla Niej

Obrzęki w czasie ciąży to nieodłączny problem przyszłych mam, szczególnie latem, kiedy temperatury sięgają 30°C. Często dotyczą kończyn dolnych i wiążą się z utrudnionym odpływem...
Czytaj więcej

Dla Niego

Skóra mężczyzny różni się od kobiecej – głównie ze względu na różnice w gospodarkach hormonalnych obydwu płci. U panów jest ona o około 20% grubsza i wydziela dwa razy więcej sebum,...
Czytaj więcej

Porady

Poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.
Czytaj więcej
.

Cafe News

O czterech takich, co mają wizję Wielkie firmy nie powstają przypadkiem. Twórcy takich gigantów, jak Apple czy Google przebyli długą drogę i zanim osiągnęli sukces, wiele razy się potknęli. Zaczynali w przysłowiowym garażu, z minimalnymi środkami na rozruch, ale towarzyszyła im jasna wizja,...Czytaj więcej

#ZmieńMyślenie z AVON Polki czują się bezpiecznie w swoim otoczeniu, ale tylko niewiele więcej niż połowa z nich wierzy w skuteczność systemu prawnego, gdy doświadcza niefizycznych form przemocy – wynika z badań przeprowadzonych na zlecenie Fundacji AVON w 15 krajach świata.     Dlatego od...Czytaj więcej

KEVIN.MURPHY pierwszą marką kosmetyczną na świecie, wykorzystującą OWP Każdy kawałek plastiku, jaki kiedykolwiek został wyprodukowany, w dalszym ciągu znajduje się na Ziemi. Proces rozkładu tworzyw sztucznych wynosi nawet do 1000 lat. W wodach oceanicznych znajduje się już ponad 5...Czytaj więcej

Copyright © 2008 - 2019 COSMED Consulting / serwisuroda.pl