Reklama
W Katowicach trwa nabór chętnych do metamorfoz

W Katowicach startuje nowy projekt „Twoja Metamorfoza”. Poszukiwani są chętni do zupełnej metamorfozy twarzy i ciała. Będzie można wymodelować sylwetkę i odmłodzić twarz, a także nauczyć się make-up’u od makijażystki Joanny Krupy. To dla wybranych osób szansa na przejście całkowitej przemiany. Oprócz zabiegów, uczestnicy metamorfoz trafią także w ręce takich specjalistów jak stylista, fryzjer a to wszystko dopełni wybór nowej garderoby w showroomie znajdującym się na terenie najbardziej popularnego w Katowicach centrum handlowego.

 

 

Prawie jak show w TV

Nie każdy ma odwagę, żeby wziąć udział w telewizyjnym  show, w którym pod okiem  kamer i znanych  lekarzy można wymodelować sylwetkę (czasami gubiąc nieco kilogramów)  i odmłodzić wygląd twarzy. Nowa figura, wygładzona skóra i uporządkowana szafa to jednak marzenie wielu osób. Dziś blisko 80 proc. Polek deklaruje, że chciałaby poprawić coś w swojej urodzie. Dzięki Centrum Liposukcji Lipoline, Gabinetom Dermatologii Estetycznej, Laserowej i Dermatochirurgii „Juwena” oraz preparatom Neauvia to życzenie może zostać spełnione.

Na Śląsku startuje projekt „Twoja metamorfoza”. Może do niego zgłosić się każda osoba, która chce skorygować swoją sylwetkę przy pomocy laserowej liposukcji, odmłodzić twarz dzięki nowoczesnym zabiegom, nauczyć się make-up’u oraz zmienić swoją fryzurę oraz styl.

Zasady udziału w projekcie są proste. Poprzez stronę www.twojametamorfoza.com.pl należy przesłać zgłoszenie z kompletem  zdjęć sylwetki oraz uzasadnieniem, wyjaśniającym, co i dlaczego wymaga korekty. W zgłoszeniu należy krótko opisać swój problem estetyczny lub niedoskonałość wymagającą poprawki.

Do projektu  może zgłosić się każdy bez względu na wiek i płeć, a także bez względu na problem estetyczny. Mogą to być więc osoby z otyłością miejscową, osoby chcące zlikwidować pierwsze oznaki starzenia, osoby z bliznami np. po trądziku czy panie mające małe piersi - wyjaśnia dr Tomasz Wacławczyk z Centrum Liposukcji Lipoline w Katowicach.

 

Więcej pewności siebie

Zdaniem pomysłodawców przedsięwzięcia, ma ono przede wszystkim wyleczyć nas z kompleksów. Tu nie chodzi tylko o zmiany w wyglądzie. Te najczęściej pociągają za sobą bowiem zmiany w podejściu do samego siebie, do tego jak siebie postrzegamy i oceniamy. „Twoje metamorfozy” mają więc za zadanie dodać pewności uczestnikom – przekonuje dr Wacławczyk. Na co więc mogą liczyć uczestnicy akcji?  Każdy, kto zgłosi się do projektu trafia w ręce 5 ekspertów.

W katowickim Centrum Liposukcji Lipoline uczestnicy metamorfoz będą poddawani zabiegowi laserowej liposukcji lub lipotransferowi, czyli autoprzeszczepowi tłuszczu. Ten ostatni zabieg przy pomocy własnej tkanki tłuszczowej pacjenta pozwala m. in.  na przywrócenie symetrii ciała, a także powiększenie piersi i pośladków. W Lipoline zajmiemy się ciałem. Dzięki liposukcji laserowej będzie można zgubić nadmiar tkanki tłuszczowej  np. z brzucha, ud, ramion - wylicza specjalista katowickiego centrum.

 

Zabieg liposukcji laserowej, fot. Lipoline

 

Zabiegi odmładzające na twarz z kolei wykonywane będą w Gabinetach Dermatologii Estetycznej, Laserowej i Dermatochirurgii „Juwena”. Pacjent sam wybierze gabinet, a do dyspozycji ma Katowice, Gliwice, Bielsko-Białą i Racibórz. Uczestnicy metamorfoz będą mogli w „Juwenie” zrewitalizować i wymodelować skórę twarzy z wykorzystaniem preparatów kwasu hialuronowego najnowszej generacji Neauvia.
Naszym zadaniem będzie zająć się twarzą osoby poddawanej metamorfozie. Dzięki specjalnym preparatom nawilżymy cerę i dostarczymy jej odpowiednich składników odżywczych. W efekcie tego skóra twarzy zostanie w naturalny sposób  odmłodzona i zregenerowana - tłumaczy dr Barbara Szynol-Woźniak, specjalista dermatolog, lekarz Gabinetów Juwena.

 

Oprócz zabiegów, uczestnicy metamorfoz trafią także w ręce stylistów. W salonie Jean Louis David w Silesia City Center dobrana zostanie im nowa fryzura, z kolei Małgorzata Urbańska, która jest makijażystką m.in. Joanny Krupy i Magdaleny Mielcarz przygotuje make up. Dopełnieniem  metamorfozy będzie dobór nowej garderoby w salonie Furelle w Silesia City Center.

 

Do udziału w „Twojej metamorfozie” można zgłaszać się do 31 stycznia. Warto wcześniej zapoznać się z regulaminem na www.twojametamorfoza.com.pl
Komentarze
2016-01-24 22:48:29
~Beatris20 Świetna akcja, bardzo mi się podoba, chętnie sama bym wzięła udział tylko zapewne mam małe szansę i zastanawiając się głębiej lepiej by skorzystała z tego osoba , która naprawdę potrzebuję takiej pomocy. Na pewno wiele osób może mieć zahamowania ze względu na to , że będzie potem występować w telewizji, ale uważam ,że nie ma nawet nad czym się zastanawiać. To okazja aby w końcu przezwyciężyć swoje kompleksy i pożegnac się z nimi na zawsze. Trzymam kciuki za kandydatów i już nie mogę sie doczekać relacji/ programu. Gdzie będzie emitowany?
2016-01-24 16:09:14
~Ivona910 Świetna sprawa! Takie akcje zazwyczaj są trochę ryzykowne, bo zwykle w przypadku, gdy coś pójdzie nie tak, jak to czasem bywa po zabiegach głęboko interweniujących w ciało, osobie, która się zgłosiła pozostaje naprawić siebie na własny koszt. Takie zapisy były w regulaminach akcji innych organizatorów. Nie brali odpowiedzialności za błędy chirurgów i innych specjalistów. Wiadomo, że chcieli, by wszystko wypadło jak najlepiej, mieliby medialną klapę, gdyby kogoś uszkodzili, zamiast upiększyć. Mimo wszystko jednak nie warto się pchać bezmyślnie w akcje, które bardzo dużo zmieniają, jeśli nie jesteśmy w stanie zabezpieczyć się na wypadek ryzyka z tym związanego.
Powyższa akcja, w porównaniu z innymi, wygląda o wiele bezpieczniej, a i same zabiegi są z kategorii tych, w których jest małe prawdopodobieństwo, że się nie uda. Plus za to.
2016-01-23 10:33:21
~Ola W Jest to metamorfoza gdzie nie chodzi o "kosmetyczne" zmiany jak w większości tego rodzaju akcji. Podoba się mi to, że organizator zadbał o to aby program takiej przemiany na prawdę był kompleksowy i uwzględniono na prawdę zaawansowane (konkretne) rozwiązania. Brawo Katowice!

Akcja KONKURS ZABAWA

Czytelniku: Zdobywaj punkty i wymieniaj je na ulubione kosmetyki!

Czytaj więcej

Przetestowaliśmy

Foodie Miód Manuka Regenerujące Masło do ciała
Soraya

Regenerujące masło do ciała z Miodem Manuka, pochodzącego z najczystszych regionów Nowej Zelandii.

Ujędrniający Krem-Serum Intensywna Depigmentacja
Dermika

Ujędrniający krem-serum z wysokim stężeniem składnika depigmentacyjnego skutecznie walczy z przebarwieniami.

Wiadomości branżowe

Spółka Centrum Targowo-Kongresowe, zarządzająca obiektem Global Expo wybudowanym na dawnych terenach FSO, podpisała 5-letnią umowę o współpracy z Health and Beauty Media należącą do wiodącego organizatora targów kosmetycznych w Europie – Health and Beauty Group. W ramach kontraktu w latach 2019-2023 na terenie niedawno...
Szeroko pojęta pomoc w zakresie opieki kosmetologicznej nad osobami znajdującymi się na różnych etapach choroby nowotworowej określana jest jako kosmetologia onkologiczna. To trudna i wymagająca subdyscyplina kosmetologii, obejmująca zabiegi pielęgnacyjne i upiększające, wymagająca dużej wiedzy, ciągłego dokształcania,...
Czytaj więcej

Mapa Salon & Spa

Salon kosmetyczny?
A może Spa ?
Znajdź na mapie swoje miejsce!
Czytaj więcej
.
Reklama

Dla Niej

Miesiączka to nieodłączny element życia każdej kobiety. Kojarzona z bólem i dyskomfortem jest jednak oznaką prawidłowego rozwoju i zdrowia. Podczas menstruacji większość kobiet skarży...
Czytaj więcej

Dla Niego

Korzystanie z zabiegów medycyny estetycznej przez mężczyzn nie jest już w Polsce tematem tabu. Coraz więcej panów chce wyglądać młodziej i lepiej czuć się we własnej skórze. Z jakich...
Czytaj więcej

Porady

Poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.
Czytaj więcej
.

Cafe News

Pobiegli wspólnie dla podopiecznych domów dziecka 13 października 2018 r. odbył się 1. Rodzinny Bieg Czas Na Wzrok, organizowany z okazji obchodów Światowego Dnia Wzroku. Wyjątkowe wydarzenie miało charakter sportowy i rodzinny, ale przede wszystkim – charytatywny....Czytaj więcej

Wyjątkowa lekcja WF-u w Poznaniu dzięki Always i Fundacji Otylii Ruch, to zdrowie – o prawdziwości tego powiedzenia mogły się przekonać uczennice z Wielkopolski, które 12 października 2018 r. wzięły udział w niezwykłej lekcji wychowania fizycznego. Młode Wielkopolanki  ćwiczyły pod okiem polskich...Czytaj więcej

Targi Mody Poznań Za nami kolejna edycja Targów Mody Poznań, a tym samym największych w Polsce targów dla branży fashion o charakterze kontraktacyjnym. Przypadający na ostatnie dni wakacji termin targów, upłynął pod znakiem umów handlowych, prezentacji trendów na najbliższe sezony...Czytaj więcej

Copyright © 2008 - 2019 COSMED Consulting / serwisuroda.pl